REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Tarptautinio kiokušin karatė turnyro nugalėtojų taurė liko Kuršėnuose

25-us metus skaičiuojantis „Kuršėnų kyokushin karatė klubas Dao“ kartu su Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokykla, pirmą kartą Kuršėnuose suorganizavo tarptautinį kiokušin karatė turnyrą – „Kuršėnų taurė 2019“. Kovose jėgas Iišbandyti susirinko virš 100 dalyvių iš 8 klubų: Latvijos „Karate skola“, Vilniaus „Ippon“, Kauno „Fortisimus“ ir „Rifas“, Tauragės „Taurus“, „Jurbarko Kumite“, Akmenės „Energija“ ir Šiaulių „Tori“.

Kovotojai varžėsi ir siekė ne tik asmeninių pergalių, bet ir rinko komandinius taškus. Geriausiai sekėsi šeimininkų – Kuršėnų komandai, kuri ir iškovojo turnyro nugalėtojų taurę. Iš 31 dalyvavusiųjų Valdemaro Mitkaus auklėtinių 25 pavyko iškovoti prizines vietas, o iš jų net 12 aukščiausių 1 vietų: Mickevičius Armandas, Leščinskaitė Patricija, Ramanauskas Lukas Danielius, Vitkevičiūtė Gabija, Grikštas Nojus, Neverdauskas Šarūnas, Salygaitė Mėta, Leliukas Kernius, Jonaitis Lukas, Černiauskas Titas, Kaveckas Vakaris ir Pranauskas Aronas. 2 vietas iškovojo 11 sportininkų: Jonaitis Jokūbas, Kaveckaitė Teodora, Damkus Ignas, Pekštys Domantas, Dvarionas Augustinas, Sprindžiukas Benas, Baristaitė Paulina, Pocius Kristijonas, Salyga Raigardas, Barista Joris ir Degutis Oskaras. 3 vietas du sportininkai: Petrulionytė Vidmantė ir Lukšas Radvilas.

Varžybose buvo įsteigtas vienintelis „Dienos kovotojas“ trofėjus, kurį teisėjų komanda, vieningai nutarusi, nusprendė įteikti – Gabijai Vitkevičiūtei.

Antrąją komandinę vietą iškovojo svečiai iš Latvijos. Treneris Vitalijs Bereznevs į turnyrą atvyko su galinga 29 sportininkų komanda ir iškovojo: 6 – I vietas, 5 – II vietas ir 14 – III vietų. Trečią komandinę vietą iškovojo Jevgenijaus Juruto Vilniaus „Ippon“ 12 klubo sportininkų iškovoję: 2 – I vietas ir po 4 II ir III vietas.

Visi sportininkai ir komandos prizininkės apdovanoti įspūdingomis taurėmis ir medaliais, kurių nebūtų  pavykę įsigyti be rėmėjų UAB „SPD Armada“, UAB „Šiaulių Tauro ryšiai“, UAB „Trinkta“, UAB „Gedvalda“, UAB „Grysteka“ ir Deivydo Černiausko pagalbos. Turnyras praėjo sklandžiai, varžybų dalyviai ir svečiai liko patenkinti, o už puikiai sudarytas sąlygas dėkojame Stasio Anglickio progimnazijai.

Valdemaras Mitkus

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: