REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Tapybos pamokos Gruzdžių bibliotekoje

 

Dailė – puikus užsiėmimas norintiems kūrybiškai praleisti laiką, lavinti fantaziją, išmokti dailės pagrindų, išbandyti įvairias piešimo bei tapybos technikas. Tris antradienius į Gruzdžių Augustino Griciaus biblioteką rinkosi tie, kurie seniai sakė: ,,Mes norim piešti. Gal galite mus pamokyti?“ Šis noras buvo išgirstas ir išpildytas: pakviestas profesorius, tapytojas Antanas Visockis, nupirktos būtinos priemonės.

A. Visockis supažindino su tapybos reikalavimais, reikalingomis priemonėmis, užsiėmimų programa. Daugumai buvo sudėtinga pradėti piešti, ,,peržengti per save“- vėliau drąsiau rinkosi spalvas, susikaupusios, be pašalinio šurmulio, klausėsi vadovo pastabų, bandė prisijaukinti teptuką, akrilinius dažus, drobę. Šių užsiėmimų tikslas ne sukurti tobulą kūrinį, o tiesiog išreikšti save kūrybos proceso metu ir mėgauti kūryba, kaip turininga laisvalaikio praleidimo forma bibliotekos erdvėje.

Pirmo užsiėmimo metu piešėme mandalas. Sekančiose pamokose bandėme įveikti natiurmorto tapymo paslaptis: susidėlioti kompoziciją, perteikti šviesą, maišyti dažus, išgauti reikiamą atspalvį, stebėjome, kaip kinta daiktų spalvos, ir kaip spalvomis galime sukurti formą.
Savo gamybos angelą tapytojui Antanui Visockiui padovanojo auksarankė Daiva Stankienė, meistriškai kurianti pačiomis įvairiausiomis technikomis. Jau seniai pastebėta, kad menas gali būti ne vien kūrybinių galių išlaisvinimas, bet ir puiki terapija, padedanti pasakyti tai, ko negalima įvardyti žodžiais.

 

Jurgita Jasiškytė
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: