REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Lietuvos jaunimo darbuotojų stalo futbolo turnyras Kuršėnuose

 

Paskutinis sausio penktadienis Atvirame Šiaulių rajono jaunimo centre buvo pilnas šurmulio, gerų emocijų, naujų pažinčių ir šiek tiek konkurencinės įtampos. Šurmuliavo jaunimo centre šį kartą ne jaunimas. Atviro Šiaulių rajono jaunimo centro iniciatyva, pirmą kartą suorganizuotas Lietuvos jaunimo darbuotojų stalo futbolo turnyras. Stalo futbolo, nes tai vienas papuliariausių žaidimų jaunimo centruose, kurį jaunimo darbuotojai su jaunimu žaidžia. Ši iniciatyva neapsiribojo vien žaidimu. Tikslas buvo jaunimo darbuotojams iš skirtingų miestų susitikti, susipažinti, pasidalinti patirtimis, pasimokyti vieni iš kitų.

Idėją su džiaugsmu palaikė Jaunimo reikalų departamentas prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Departamentas įsteigė pereinamąją taurę pirmos vietos laimėtojams. Taurę gamino patys Jaunimo reikalų departamento darbuotojai. Atstovai ir departamento jaunimo darbuotojams pristatė naujausias žinias susijusias su finansavimo konkursais ir jaunimo darbuotojų sertifikavimo pradžia. Prie šios iniciatyvos prisijungė ir Atviro darbo su Jaunimu Lietuvoje pradininkas, supervizorius, provokatyviosios terapijos specialistas, mokymų vadovas Artūras Malinauskas. Atviro darbo su jaunimu koncepcijos kūrėjas Artūras skaitė pranešimą apie tai „Kokius įvarčius ugdymo procese įmušame žaisdami stalo futbolą su jaunimu?“.

Į renginį buvo pakviesti visų Lietuvoje veikiančių atvirų jaunimo centrų ir erdvių jaunimo darbuotojai. Iš viso užsiregistravo 16 komandų iš Telšių, Rietavo, Gargždų, Tauragės, Rokiškio, Ramygalos, Vilniaus, Druskininkų, Ukmergės, Akmenės, Pakruojo ir Radviliškio. Dalyviai atvyko su palaikymo komandomis, tai centre šurmuliavo apie 50 jaunimo darbuotojų. Įtemptoje kovoje pirmąją vietą laimėjo Radviliškio jaunimo darbuotojų komanda. Antrąją vietą iškovojo renginio šeimininkai – Kuršėnų jaunimo darbuotojai. Trečiosios vietos taurė iškeliavo į Vilniaus atvirą jaunimo centrą. Sutarta, kad 2021 m. Lietuvos jaunimo darbuotojų stalo futbolo turnyras vyks Radviliškyje.

Atviro Šiaulių rajono jaunimo centro darbuotojai dėkoja Šiaulių rajono Jaunimo reikalų koordinatorei Simonai Dambrauskienei už idėjos palaikymą ir pagalbą kuriant jaukias erdves svečiams. Taip pat Simonai Špakauskaitei už nuotraukas ir Domui Adomaičiui už pagalbą organizuojant turnyrą. Sakom ačiū ir jaunimo centro lankytojams, kurie dienai užleido jaunimo centro patalpas jaunimo darbuotojams.

 

 

Atviro Šiaulių rajono jaunimo centro vadovė Kristina Pinskienė

Nuotraukos Simonos Špakauskaitės.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: