REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Projektas „Kas iš Kuršėnų?!“ sugrįžta bei ieško naujų komandos narių!

 

Esi aktyvus, drąsus, motyvuotas ar kūrybiškas? Nori būti jaunos, tačiau patyrusios komandos dalimi? Galbūt puikiai rašai įvairius tekstus, maketuoji ar turi verslumo pagrindų? Jeigu TU sakai – TAIP!, tuomet mes ieškome būtent tavęs. Šis, visiems gerai žinomas bei gilias tradicijas turintis projektas, atgimsta, atsinešdamas daug naujovių, planų ir idėjų. Tęsime visiems gerai pažįstamų istorijų bei interviu rašymą, toliau sieksime jus supažindinti su žymiais ir įdomiais kuršėniškiais, jų pasakojimais bei pasiekimais. Manome, jog mūsų planuojamos naujienos jus sudomins ir vėl privers pasinerti į Kuršėnus garsinančio projekto veiklas, kurios bus inovatyvios, jaunatviškos bei padės mūsų miesto vardui plisti visoje Lietuvoje. Taigi, jei susidomėjai šiuo pasiūlymu prisijungti prie mūsų komandos, o galbūt tiesiog turi idėjų, kurias norėtum įgyvendinti, pildyk šią anketą ir tapk projekto „Kas iš Kuršėnų?!“ dalimi. Registracija galioja iki kovo 13 dienos.

Nuoroda į anketą: https://forms.gle/TRhHahXj4RHy2UPK7

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: