REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Šiaulių rajone sergančių koronavirusu – 5 žmonės

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) ketvirtadienį oficialiai informavo, kad Šiaulių rajone yra sergančiųjų koronavirusu, tuo pačiu patvirtinta, kad Kuršėnų mieste sergančiųjų koronavirusu nėra.

Pirmasis atvejis patvirtintas kovo 23 dieną, pagal oficialius NVSC svetainėje skelbiamus duomenis  susirgusi moteris gyvena ir studijuoja Londone, kovo 19 dieną jai pasireiškė klinikiniai Ūmios virusinės kvėpavimo takų infekcijos simptomai, bei buvo turėtas kontaktas su tikėtinu COVID-19 atveju. Kovo 21 dieną lėktuvo reisu  Londonas-Kaunas (reisas FR3466, sėdėjimo vieta 17A) grįžo į Lietuvą, nuosavu automobiliu parvyko į namus Šiaulių rajone. Pablogėjus sveikatai, buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba. Moteris buvo išvežta į Respublikinę Šiaulių ligoninę. Atlikus tyrimus dėl koronaviruso, rezultatas buvo teigiamas.

Antrasis atvejis buvo diagnozuotas kovo 30 dieną. Koronavirusu susirgo moteris grįžusi iš Gruzijos. Susirgimas jai buvo nustatytas mobiliame koronaviruso patikros punkte.

Dar du atvejai mobiliame koronaviruso patikros punkte buvo diagnozuoti balandžio 1-ąją. Vienas iš atvejų – atvežtinis. Viena moteris susirgo grįžusi iš Londono, kitas atvejis Lietuvoje.

Antradienį vyko Šiaulių rajono savivaldybės tarybos posėdis, kuriame paaiškėjo, kad trečiadienio ryte saviizoliacijoje buvo 31 asmuo. Devyni žmonės saviizoliavosi namuose, o 22 – savivaldybės paskirtose patalpose. Namuose saviizoliacijoje esančius gyventojus kontroliuoja seniūnijos, seniūnams yra duoti žmonių kontaktai. Bet kuriuo metu seniūnas gali paskambinti gyventojui ir jį patikrinti.

Taip pat patvirtinta, kad saviizoliacijoje namuose yra ir Kuršėnų miesto gyventojų.

Tuo tarpu sergamumas Lietuvoje ir toliau didėja. Ketvirtadienio ryte Lietuvoje patvirtinti 649 ligos atvejai.  Per trečiadienį ištirti 2444 atvejai, nustatyti 68 nauji nešiotojai. Iki šiol iš viso ištirti 15635 atvejai dėl įtariamo koronaviruso. Mirusiųjų nuo koronaviruso skaičius per savaitę išaugo iki 9. Pasveikusiųjų – 7.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: