REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Emocinė ir psichologinė parama Šiaulių rajono gyventojams

 

Pasikeitus kasdienybei ir gyvenimo sąlygoms, neretai gali kilti nerimas, stresas ar baimės. Dalinamės patarimais, kaip išlaikyti gerą psichikos sveikatą karantino ir saviizoliacijos metu:

  • Stenkitės mažiau naršyti internete. Naujienas, susijusias su COVID19, skaitykite tik viena ar du kartus per dieną. Informacijos ieškokite tik patikimuose šaltiniuose – Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos internetinėje svetainėje (www.sam.lt), Pasaulinės sveikatos organizacijos internetinėje svetainėje (www.who.com).
  • Pasirūpinkite savimi – giliai kvėpuokite, medituokite, sveikai maitinkitės, reguliariai mankštinkitės, kelkitės ir eikite miegoti įprastu ritmu. Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro “Facebook” paskyroje mini jogos ir mini funkcinės treniruotės vyks pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 18.00 val.
  • Laikykites įprasto kasdienio gyvenimo režimo – palaikykite švarą namuose, vėdinkite patalpas, rūpinkimės buitimi.
  • Užsiimkite mėgstama veikla – skaitykite knygas, klausykite muzikos, pieškite. Galbūt šis laikas Jums padės atrasti save ar naujus hobius.
  • Bendraukite su artimaisiais ir draugais nuotolinio ryšio priemonėmis.
  • Jausti nerimą ir baimę yra normalu. Kalbėkite apie savo jausmus su artimaisiais, draugais, žmonėmis, kuriais pasitikite.

Jei jūsų emocinė būklė blogėja ir nerimas darosi stipresnis, kreipkitės nemokamos pagalbos į psichikos sveikatos specialistus. Nepamirškite, kad tik ieškantys pagalbos yra stiprūs, todėl kviečiame naudotis konfidencialia psichologine pagalba, kurią nuotoliniu būdu suteiks Šiaulių r. PSPC psichologė psichoterapeutė Donata Grakauskaitė Šličienė. Susisiekite su psichologe tiesiogiai telefonu – 8689 64725 arba el. paštu donata.sliciene@siauliurpspc.lt. Darbo laikas nuo 8:00 iki 14:00.

Taip pat, “Tu esi” interneto svetainėje (www.tuesi.lt) rasite kontaktus, kaip gauti pagalbą nuotoliniu būdu.
Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą, Lina Norkienė 

 

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: