REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Naujiena Kuršėnų miesto gyventojams: daiktų dalinimosi punktas!

 

Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras turi puikią naujieną Kuršėnų miesto ir kitiems Šiaulių r. savivaldybės gyventojams.
Šiandien (2020-04-24) buvo pastatytas Daiktų dalinimosi punktas Kuršėnų didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėje (Ventos g. 192, Kuršėnai). Dėl esamos padėties šalyje – punktas bus atidarytas tik po karantino!

Civilizuotas pasaulis suka vartojimo mažinimo pusėn ir džiaugiamės, jog Šiaulių regione taip pat atsirado galimybė prisidėti prie pažangesnio ir ekologiškesnio gamtos resursų vartojimo. Šiaulių Regiono Atliekų Tvarkymo Centro iniciatyva, Daiktų Dalinimosi Punktuose, gyventojai turės galimybę atvežti buityje nebereikalingus daiktus ir NEMOKAMAI dalintis su kitais. Visi turime daiktų, kurie yra pamiršti ar nebereikalingi, todėl norime paskatinti gyventojus dalintis. Tikime, jog kiekvienas atras kažką naudingo ir daiktai atgims iš naujo. Kiekvienas gali prisidėti, taip mažindamas vartojimą ir išmetamų atliekų kiekį.

Į punktus iš gyventojų ar įmonių bus priimami daiktai, kurie dar gali būti tinkami naudoti – neskleidžiantys blogo kvapo, neužteršti, tvarkingi, nesuplyšę, nesugadinti nepataisomai, išskyrus atvejus, kai daikto defektas yra lengvai sutvarkomas.

‼️Pastaba: į daiktų dalinimosi punktus nepriimami drabužiai ir avalynė.

Ateityje bus sukurta ir internetinė daiktų dalinimosi platforma, kurioje gyventojai galės matyti kiekviename Šiaulių regione esančiame daiktų dalinimosi punkte esančius daiktus.

 

Informacija paimta iš Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro „Facebook“ puslapio.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: