REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Dėmesio! Informuojame apie knygų išdavimo tvarką karantino ir išėjimo iš karantino laikotarpiu

 

Nuo 2020 m. balandžio 29 d. atnaujinama dalis Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos paslaugų, kurios bus teikiamos tik bekontakčiu būdu (vengiant tiesioginio socialinio kontakto). Toks būdas pasirinktas siekiant įgyvendinti Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijas karantino ir išėjimo iš karantino sąlygų laikotarpiu, siekiant maksimaliai užtikrinti bibliotekos padalinių darbuotojų ir vartotojų sveikatos apsaugą bei atsižvelgiant į išliekančią COVID-19 ligos plitimo grėsmę.

Šiaulių rajono savivaldybės viešoji biblioteka atnaujina tik knygų išdavimą be prieigos prie atvirųjų fondų (trečiadieniais ir ketvirtadieniais, o Kuršėnų mieste dar ir antradieniais). Mokymai, edukacijos ir kiti renginiai bibliotekoje nevykdomi, skaityklų ir interneto paslaugos lankytojams laikinai neprieinamos.

LEIDINIŲ UŽSAKYMAS (ne daugiau kaip 10 vnt.) karantino metu vyksta tik nuotoliniu būdu:

  • Elektroniniame LIBIS kataloge https://biblioteka.w3.lt/elektroninis-katalogas/
  • Kuršėnų mieste: Vytauto Vitkausko bibliotekos el. paštu kursenubiblioteka@gmail.com, tel. 58 13 60, Vaikų literatūros skyriaus el. paštu kvaikubiblioteka@gmail.com, tel. 58 23 33.
  • Padaliniuose: bibliotekos el. paštu, telefonu ir kitomis telekomunikacijos priemonėmis (šiuos kontaktus rasite adresu: https://biblioteka.w3.lt/bibliotekos/).

IŠDAVIMAS

       Užsakyti leidiniai bus išduodami maišeliuose, padedami ant stalo ar kėdės, lauke prie bibliotekos durų ar I aukšto vestibiulyje tik iš anksto su bibliotekininku suderintu laiku. Grąžinamas knygas vartotojų prašoma sudėti į tą patį maišelį, tačiau išlieka rekomendacija karantino metu jų negrąžinti – delspinigiai nebus skaičiuojami.

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos knygos grąžinamos tik į grąžinimo įrenginį, esantį prie įėjimo į biblioteką.

 

Dokumentų skolinimo paslaugos tvarkos aprašas

    

SAUGUMO PRIEMONĖS

  • Vykstant į biblioteką atsiimti užsakytų leidinių, būtina laikytis visų saugos reikalavimų.
  • Rekomenduojame atvykti ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus tuos atvejus, kai tai vienos šeimos nariai.
  • Į vestibiulių patalpas bus įleidžiami tik veido apsaugos priemones dėvintys lankytojai, papildomai rekomenduojama mūvėti pirštines.

Karantino metu lankytis nerekomenduojama rizikos grupės asmenims (vyresniems nei 60 metų ir sergantiems lėtinėmis ligomis), o asmenims, jaučiantiems bet kokius kvėpavimo takų infekcijos simptomus (pakilusi temperatūra, sloga, kosulys, dusulys, gerklės skausmas, čiaudėjimas ir kt.), draudžiama. 

Būkime pakantūs ir supratingi. Jūs visada čia laukiami!

Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacija

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: