REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Belaidės ausinės: kodėl verta jas pirkti?

Norėdami patogiau klausytis mėgstamos muzikos ar kitų įrašų, dažnai į pagalbą nusprendžiame pasitelkti ausines: jos mėgstamos ir tų, kurie sportuoja, ir tų, kurie žaidžia žaidimus ar tiesiog negali gyventi be muzikos. Tačiau kol kas ne visi spėjo susipažinti su nauja jų rūšimi – belaidėmis ausinėmis, veikiančiomis Bluetooth ryšiu. Šie prietaisai pasiūlys Jums dar daugiau pranašumų ir naujų galimybių, kuriomis tikrai būsite sužavėti.

Didesnė judėjimo laisvė. Kadangi šios ausinės neturi jokių, susipainioti ar kitaip trukdyti galinčių laidų, Jūs daug patogiau galite atlikti įvairiausias užduotis. Šį pranašumą ypač mėgsta sportuojantieji, kadangi tiek bėgant, tiek kilnojant svarmenis nebelieka jokių pašalinių trikdžių – galite mėgautis muzika ir siekti užsibrėžtų tikslų. Be to, šias ausines galima pritaikyti ir kaip laisvų rankų įrangą: nesvarbu, ar bėgsite, ar vairuosite automobilį, visuomet išliksite lengvai pasiekiami.

Didesnis produktyvumas. Jei mėgstate daryti kelis darbus vienu metu, liksite patenkinti šių ausinių galimybėmis. Pavyzdžiui, galite kalbėti telefonu ir tuo pačiu laisvai vaikštinėti ar tvarkyti namus – tarkim, nuvalyti stalą ar ištuštinti šiukšliadėžę. Su šiomis ausinėmis bet kuriuo atveju judėsite daug patogiau nei prisispaudę telefoną prie ausies – ilgai neužtruks, kol tuo įsitikinsite.

Lengviau susikoncentruoti. Įsidėję belaides ausines į ausis, apie jų egzistavimą paprasčiausiai pamiršite – tai leis dar patogiau atlikti bet kokias planuojamas užduotis. Šį privalumą ypatingai vertina sportuojantys: šie prietaisai netrukdys Jums atlikti net ir pačių sudėtingiausių pratimų. Be to, kai kurie jų modeliai yra atsparūs vandeniui – tokias ausines pritaikysite ir vandens pramogoms.

Jokių susipainiojusių laidų. Jei bent kartą esate turėję įprastas ausines, tikriausiai ne kartą kovojote su įvairiausiais mazgais susipainiojusiais jų laidais – net ir tuomet, jei stengėtės jų išvengti. Akivaizdu, kad Bluetooth ausinės neturi laidų: tai reiškia, kad ir rūpesčių bus mažiau. Jas iš karto galėsite įsidėti į ausis ir be papildomų trukdžių mėgausitės mėgstama muzika.

Paprastas naudojimas. Apie Bluetooth ryšį žinojome dar tuomet, kai nesinaudojome daugeliu naujausių technologijų – tai reiškia, kad šias ausines galėsite suporuoti su pačiais įvairiausiais prietaisais. Kadangi ausinių lizdo prievadas išmaniuosiuose telefonuose naudojamas vis rečiau, galima teigti, kad šios belaidės ausinės yra mūsų ateitis.

Nepriekaištingas garsas. Vienareikšmiškai taip teigti yra pakankamai drąsu, tačiau iš tiesų gamintojai nuolat tobulina ir atnaujina šias ausines, kad būtų pasiektas kuo geresnis rezultatas. Būtent dėl to tarp šių gaminių galime rasti daugybę puikią garso kokybę užtikrinančių variantų. Tiesa, reikia nepamiršti, kad garsas puikus bus tik tuomet, jei pernelyg nenutolsite nuo prijungto įrenginio. Koks atstumas yra galimas, galite pasitikrinti ausinių instrukcijoje.

Ilgai tarnaujanti baterija. Galbūt tai, jog šiuos gaminius reikia pakrauti, gali pasirodyti kaip trūkumas, tačiau sužinojus, kad vidutiniškai jais naudotis galima apie penkias valandas, taip tikrai nebesinori manyti. Be to, galima rasti ausinių, kurių baterija tarnauja net ir 10 ar daugiau valandų – teks pasistengti, kad jas greit iškrautumėte.

Platus pasirinkimas. Šios prekės skiriasi savo dizainu, techniniais parametrais, pritaikymo galimybėmis ir netgi nešiojimo būdu, taigi nesunku surasti visus poreikius atitinkančius variantus. Visas Bluetooth ausines apžiūrėti ir įsigyti galite Pigu.lt el. parduotuvėje – čia jos parduodamos palankia kaina.

Įvertinus visus šiuos privalumus, nesunku įsitikinti, kad belaidės ausinės tikrai yra kokybiškos ir vertingos. Galite būti tikri: jei nuspręsite patys jas išbandyti, šį pranašumų sąrašą papildysite dar bent keliais punktais!

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: