REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Nuo gegužės 18 dienos bus atnaujinta dalis maršrutų Šiauliai-Kuršėnai ir Kuršėnai-Šiauliai reisų

Švelninant karantiną Šiaulių rajono savivaldybė nuo gegužės 18 dienos atstato iki karantino galiojusius reguliarių vietinio susiekimo maršrutų Kuršėnai-Šiauliai ir Šiauliai-Kuršėnai eismo tvarkaraščius  keleiviams aktualiausiu laiku. Dėl šio sprendimo jau yra išleistas Savivaldybės administracijos direktoriaus Gipoldo Karklelio įsakymas.

Įvedus karantiną buvo labai sumažėjęs keleivių srautas, todėl kai kurių minėtų maršrutų  reisų buvo laikinai atsisakyta.

Prieš savaitę, Savivaldybė, atsižvelgdama į gyventojų prašymus, kad darbo dienomis nuo 15 iki 17 valandos važiuotų didesni autobusai, nes, švelnėjant karantinui ir daugėjant važiuojančiųjų, ne visi keleiviai tilpdavo į mažesnės talpos autobusus. Buvo kreiptasi į UAB Kuršėnų autobusų parką ir VIA “Rigas mikroautobusų satiksme”. Vežėjai sureagavo geranoriškai. Nuo balandžio 27 dienos VIA “Rigas mikroautobusų satiksme“ 59 vietų autobusas iš Šiaulių išvažiuoja 16 val. 07 min., o nuo balandžio 29 dienos UAB Kuršėnų autobusų parko didesnės talpos autobusas iš Šiaulių išvažiuoja 16 val. 45 min.

Pakeisti maršrutų Kuršėnai-Šiauliai ir Šiauliai-Kuršėnai eismo tvarkaraščiai paskelbti interneto svetainėje.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: