REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Vyriausybės skirtos lėšos – rajono sporto infrastruktūrai ir Daugėlių gatvės rekonstrukcijai

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskyrus beveik 3 milijonus eurų papildomai Šiaulių rajono savivaldybės projektams, rengiamasi labai konkretiems ir svarbiems darbams. Tokia Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Seimo pozicija, kai atsižvelgta į Šiaulių rajono gyventojų lūkesčius, džiaugiasi ir rajono vadovai, ir gyventojai. Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras, Administracijos direktorius Gipoldas Karklelis atkreipia dėmesį – darbai turėtų prasidėti netrukus, kad kuo greičiau pavyktų pabaigti numatytus įgyvendinti projektus.

Jau anksčiau pranešėme, kad pagal kelias programas iš viso Šiaulių rajono savivaldybei papildomai skirta 2 937 000 eurų. O iš šios sumos dalis lėšų – 960 000 eurų – bus skirta tęsti rajono sporto infrastruktūros atnaujinimui – ilgai lauktai Daugėlių stadiono rekonstrukcijai.  Vyriausybė tikslinę sumą – 400 000 eurų – skyrė gyventojų ilgai lauktai Daugėlių gatvės rekonstrukcijai, šios gatvės šaligatviais daugėliškiai skundėsi ne vienerius metus.

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis pabrėžė, kad pagaliau pajudės Daugėlių gatvės projektas ir šaligatvio atnaujinimo darbai. Gyventojai jau ne vienerius metus atkreipė dėmesį į prastą šaligatvio, kuris yra pagrindinė ir labai judri arterija, jungianti miesto centrą ir mikrorajoną, būklę. Daugėlių gatvės šaligatvis yra labai svarbus visam mikrorajonui.

„Tikslines lėšas Daugėlių gatvės rekonstrukcijai gavome, nes turėjome atlikę visus parengiamuosius darbus – turime parengtą techninį projektą ir nebe pirmą kartą kreipėmės dėl finansavimo būtent šiai judriai gatvei. Prasidės darbai ir pagal turimas lėšas, tikimės, šiemet bus padaryta nemažai darbų. Šaligatvio rekonstrukcija prasidės nuo šviesoforo ir judės link Daugėlių. Pagal turimus pinigus tikimės, kad didelė šio šaligatvio atkarpa bus sutvarkyta“, – sakė Administracijos direktorius Gipoldas Karklelis.

Kitas svarbus objektas, kuriam taip pat skirtos tikslinės lėšos – Daugėliuose esantis stadionas. Tai didžiausias ir pagrindinis sporto objektas rajone, jame vyksta ir vietinės, ir regioninės, ir nacionalinės reikšmės varžybos. Juo naudojasi Kuršėnų sporto mokyklos, įvairių lygų sporto klubai, taip pat ir vietos gyventojai.

„Džiaugiamės, kad pastaruoju metu galime skirti didelį dėmesį rajono sporto infrastruktūrai – prieš porą metų pavyko atnaujinti Šiaulių rajono Kuršėnų sporto mokyklos pastatą, pernai baigta stadiono administracinio pastato rekonstrukcija. O dabar pagaliau pajudės paties stadiono rekonstrukcija“, – paskirtomis lėšomis džiaugėsi Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras.

Administracijos direktoriaus Gipoldo Karklelio teigimu, jeigu medžiagų tiekimas, statybininkų darbas vyks sklandžiai – iki žiemos pavyks atlikti pagrindinius stadiono rekonstrukcijos darbus, o į kitus metus persikeltų tik baigiamieji darbai.

Apie kitus Šiaulių rajono savivaldybės projektus, kuriems Lietuvos Respublikos Vyriausybė skyrė papildomas tikslines lėšas – kitose publikacijose.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Savivaldybės 2019 metų archyvo nuotraukos

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

 

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: