REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Atviras Šiaulių rajono jaunimo centras

Spausdinti

Adresas: Sodų 4, Kuršėnai
Telefonas: +370 656 74981

El. paštas: srjaunimocentras@gmail.com

Atviras Šiaulių rajono jaunimo centras veikia nuo 1998 m. Iniciatorius ir įkūrėjas verslininkas Ramūnas Karbauskis. Nuo 2007 m. dirbame pagal atvirų jaunimo centrų koncepsiją.

Atviras Šiaulių rajono jaunimo centras vykdo atvirą darbą su jaunimu ir teikia paslaugas 14 – 29 metų Kuršėnų ir Šiaulių rajono jaunimui.  Centras atviras visiems jauniems žmonėms, nuo antradienio iki šeštadienio, 15.00 – 19.00 val. Centre jaunas žmogus turi galimybes saugiai ir neįpareigojančiai praleisti laisvalaikį, bendrauti su bendraamžiais ar jaunimo darbuotojais.  Jaunuolis savarankiškai planuojasi savo laiką ir nėra įpareigotas lankytis nustatytu laiku. Veiklos jaunimo centre vykdomos atsižvelgiant į besilankančio jaunimo poreikius. Jauni žmonės turi galimybę inicijuoti įvairias veiklas, iniciatyvas, projektus kartu su jaunimo darbuotojų pagalba, palydėjimu. Pataruoju metu itin pamėgtos  jaunuolių veiklos – stalo tenisas ir įvairūs turnyrai, maisto gaminimas, rankų lenkimas, bokso užsiėmimai, šokiai, muzikavimas ir kitos įvairiausios veiklos. Jaunimo darbuotojai įsilieja į jaunimo grupes ir būna lygiaverčiai partneriai visose veiklose, bendravime, problemų sprendime.

Neatsiejama jaunimo centro veiklos dalis – Dengtilčio stovykla, kuri vyksta jau 18 metų, kasmet birželio mėnesį, Kurtuvėnų regioniniame parke. Stovyklos metu apie 300 jaunų žmonių iš Šiaulių rajono ir kitų miestų, 5 dienas gyvena miške ir kuopomis dalyvauja įvairiuose kariniuose, sportiniuose žaidimuose, išbando savo jėgas siaubo naktyje. Kartu su jaunimu visas dienas stovyklauja ir karinius žaidimus organizuoja centro įkūrėjas Ramūnas Karbauskis.

Atviras Šiaulių rajono jaunimo centras siūlo jaunimui trumpalaikę savanorystę Dengtilčio stovykloje ir Naisių vasaros festivalyje.

Centro patalpos (kurios siekia 600 kvadratinių metrų) ir personalas visiškai išlaikomi jo įkūrėjo Ramūno Karbauskio ir jo valdomų įmonių, todėl tai vienintelis privatus atviras jaunimo centras Lietuvoje.

  • Siųsti draugui

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: