REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kūrybinės raiškos centras

Spausdinti

Adresas: V.Kudirkos 33, Kuršėnai Lt-81147
Telefonas/faksas: 8 644 66172
E-mail: info@krc.lt
www:  http://www.krc.lt

KRC vadovė: Monika Kiriejevaitė

KRC valdyba: Gabrielė Vaitiškytė, Gabrielė Rusteikytė, Greta Stučinskytė, Orneta Bumblytė

Kūrybinės raiškos centras yra nevyriausybinė jaunimo organizacija, kuri susikūrė 1999 m. Kuršėnuose. Asociacija vienija aktyvius jaunus žmones ir su jaunimu dirbančius žmones, kurie ugdo tolerantiškus, besimokančius ir kritiškai mąstančius piliečius.

Organizacija siekia sukurti erdvę žmonių saviraiškai, iniciatyvai ir ugdymuisi, atsižvelgiant į jų poreikius. Kūrybinės raiškos centras kuria ir vykdo vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų neformaliojo ugdymo ir mokymų programas, siekia prisidėti prie jaunimo veiklos kokybės gerinimo, nevyriausybinių organizacijų plėtros bei kuria sąlygas mažiau galimybių turintiems žmonėms aktyviai dalyvauti visuomenėje.

Pastovios organizacijos veiklos yra šios:

  • Mokymai, seminarai, konferencijos. Vykdo vietinius ir tarptautinius mokymų kursus, seminarus, konferencijas bei kitus ugdomuosius renginius Lietuvoje ir užsienyje bei siunčia dalyvius į panašaus pobūdžio renginius užsienyje.
  • Tarptautiniai jaunimo mainai. Organizuoja tarptautinius jaunimo mainus Lietuvoje, siunčia jaunų žmonių grupes dalyvauti jaunimo mainų projektuose užsienyje. Organizacija turi partnerius daugelyje Europos Sąjungos šalių, taip pat turi kontaktus su organizacijomis iš Turkijos, Izraelio, pietryčių Azijos šalių.
  • Savanorystės veikla. Skatina savanorišką darbą, populiarina savanorystės idėjas:
  • www.kursenai.lt. Administruoja ir išlaiko Kuršėnų miesto bendruomenės internete svetainę. KRC reguliariai moko ir buria kuršėnai.lt komandą – prie svetainės savanoriškai dirbančius jaunus žmones (žurnalistus, svetainės administratorius, fotografus ir kt.).
  • Jaunimo iniciatyvos. Padeda jauniems žmonėms įgyvendinti jų idėjas, remia iniciatyvas.
  • Krepšinio klubas „Kuršėnai“. Kuršėniškių krepšinio mėgėjų klubas Vilniuje, įkurtas 2010 metais, skirtas suburti kuršėniškius bendram pomėgiui ir bendravimui toli nuo Kuršėnų.
  • Siųsti draugui

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: