REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Šiaulių rajono Kuršėnų kūrybos namai

Spausdinti

Adresas: Ventos g. 114, Kuršėnai
Tel. +370 41 581971

Kuršėnų kūrybos namai įkurti 1989 m. buvusios Kuršėnų aštuonmetės mokyklos patalpose. Nuo 1992 m., uždarius moksleivių namus (MN dirbo 1955 – 1992 m), kūrybos namai yra vienintėlė papildomojo ugdymo įstaiga, kurią gali lankyti bet kokių gabumų ir fizinio išsivystymo vaikai ir paaugliai, norintys turiningai praleisti laisvalaikį, išmokti kokio nors amato pradmenų. Šioje įstaigoje veikia 26 būreliai: iš jų 8 techninės kūrybos (aviamodeliavimo, sportinės radijopelengacijos, radiotechnikų, pradinio modeliavimo), 10 meninės krypties (keramikos, pynimo iš vytelių, siuvimo, dailiųjų amatų), 2 kraštotyros, 3 zoologų, JPR ir 2 neįgalių jaunuolių užimtumo grupės. Dirba 13 pedagogų. Būrelius lanko 270 – 300 vaikų, paauglių ir jaunuolių.

1989 – 1991 m. direktoriumi dirbo Feliksas Rudzinskas (šiuo metu dirba Vaikų globos namų direktoriumi), o nuo 1991 m. – Nijolė Pocienė.

Būrelių vadovų entuziastų Gintauto Ambražo, Vytauto Steponavičiaus, Marytės Janulienės, Rasos Jakelaitienės, Sauliaus Barasos dėka kūrybos namų veikla žinoma ne tik rajone, bet ir respublikoje. Dalyvaudami respublikinėse varžybose, G..Ambražo vadovaujami sportinės radijo pelengacijos būrelių nariai, visada užima prizines vietas, o 2003 m. šio būrelio nariai G.Ambražaitė ir P.Navickas pakviesti į respublikinę komandą, dalyvavo Europos radijo orientaciniame čempionate ir laimėjo 3 –ią (G.Ambražaitė) ir 6 (P.Navickas) vietas.

Būrelių vadovai, tautodailininkai S.Barasa, M.Janulienė ir R.Jakelaitienė dalyvauja visose organizuojamose parodose ne tik rajone, Šiaulių miesto moksleivių namuose, parodų rūmuose, bet ir Pakruojo rajono mokyklose.

2002 m. rajono savivaldybės administracija leido įkurti gamtininkų centrą prie kūrybos namų. Centro paskirtis išugdyti moksleiviams teisingą požiūrį į gamtos apsaugą, gilinti biologijos ir zoologijos žinias, veisti ir paleisti į laisvę retus paukščius, padėti žvėreliams ir paukščiams žiemos metu.

Kūrybos namų veikla padeda apsaugoti vaikus ir jaunuolius nuo beprasmio laisvalaikio leidimo, padeda gilinti žinias, išmoko vienos ar kitos specialybės pagrindų.

  • Siųsti draugui

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: