Šiaulių ir Šiaulių rajono komanda jaunių čempionate be apdovanojimų neliko

Balandžio 10 – 11 dienomis Kaune vyko Lietuvos graiku-romėnų imtynių jaunių čempionatas. Jame dalyvavo Šiaulių miesto ir rajono sportininkai. Svorio kategorijoje iki 50kg. čempionu tapo Edgaras Gendvilis. Kovos pabaigoje šiaulietis 1:2 pralaiminėjo, tačiau likus dviems sekundėms iki pabaigos sukaupęs jėgas atakavo ir iškovojo du taškus tapdamas nugalėtoju. Svorio kat.iki 100kg. čempionu tapo Redas Milašauskas, finale įveikęs pajėgų Panevėžio atstovą.

Dar vieną pirmąja vietą galėjo iškovoti svorio kategorijoje iki 69kg. Gytis Kulevičius, tačiau dėl atsinaujinusios traumos teko pasitraukti iš kovos ir tenkintis antrąja vieta. Trečiąsias vietas iškovojo Artūras Putramentas sv. kat iki 63kg. Ir Gedas Milašauskas iki 69kg. Dovydas Jucius kovą dėl trečios pralošė ir liko penktas. Sportininkai atstovauja „Šiaulių sporto gimnaziją“, sporto mokyklą „Atžalynas“ bei Šiaulių r. sporto mokyklą. Sportininkus treniruoja V.Žibutis T. Gricius, A.Tylenis ,G. Jonuškis. V. Jasotis.

Sportininkai iš kairės: A.Putramentas, G. Kulevičius, G. Milašauskas, R.Milašauskas,V. Serva , E. Gendvilis, V. Serva.