REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Apie mus

Spausdinti

Sveiki atvykę į tinklapį www.kursenai.lt!

Šis tinklapis sukurtas Kuršėnų bendruomenei. Tikimės, kad jis taps įvairios informacijos šaltiniu bei virtualia laisvalaikio praleidimo vieta. Šio tinklapio kūrėjai –  Kuršėnų nevyriausybinės organizacijos, kultūros ir švietimo įstaigos bei visi tinklapio lankytojai.

Koks tinklapis www.kursenai.lt bus ateityje? Tai priklauso tik nuo Jūsų. Čia palikta daug erdvės jūsų idėjoms, pasiūlymams ir kūrybai. Visos organizacijos ar įstaigos gali pateikti informaciją apie save, organizuojamus renginius ar kitą veiklą, bet kaip tai jos padarys, priklauso nuo jų pačių.

Tinklapio gyvybingumas priklauso nuo jo lankytojų aktyvaus dalyvavimo jame. Projekto www.kursenai.lt  iniciatoriai tik suteikia technines galimybes jo plėtrai, o tinklapio turinį atiduoda į Jūsų rankas. Kiekvienam lankytojui suteikta galimybė tapti aktyviu dalyviu, kuris gali pranešti apie naujienas, skelbti savo nuotraukas Fotošūvyje, komentuoti ir kitaip prisidėti prie kursenai.lt turinio.

Kuršėnų bendruomenės tinklapis buvo sukurtas 2003 metų sausio 23 dieną, įgyvendinant Kūrybinės raiškos centro projektą www.kursenai.lt, kurį parėmė Valstybinė jaunimo reikalų tarybaŠiaulių rajono Jaunimo reikalų taryba bei UAB “Penki kontinentai”.

Naujoji Kuršėnų miesto portalo versija startavo 2012 metų balandžio 18 dieną Vilniuje, kuršėniškių vakarėlio metu, Brodvėjuje, kuomet ji buvo pristatyta. Prie tinklalapio plėtros bei naujo dizaino stipriai prisidėjo ir nuolatinį palaikymą garantuoja laisvai samdomas programuotojas Marijus Urbonas.

  • Siųsti draugui

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: