REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Spausdinti

Kas yra kursenai.lt komentarai?

www.kursenai.lt turi komentarų sistemą, kuri leidžia lankytojams išsakyti savo nuomonę skelbiamose naujienose. Čia jūs galite diskutuoti su oponentais, pranešti daugiau detalių iš įvykio ar renginio bei išsakyti savo nuomonę apie vieną ar kitą klausimą.

Privatumas, cenzūra bei komentatoriaus atsakomybė

Komentuodami jūs išsaugote savo privatumą, nes tam, kad parašytumėte komentarą, nereikia įvesti nei savo tikrojo vardo, nei pavardės bei kitų asmeninių duomenų. Tačiau prieš rašydami pagalvokite apie tai, kad visiškas anonimiškumas jums negarantuojamas taisyklių pažeidimo atveju. Gerbkime vieni kitus ir laikykimės šešių pagrindinių taisyklių:

  1. Nekurstykite neapykantos, karo ir smurto. Negrasinkite fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančių asmeniu dėl lyties, seksualinės orientacijos, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų. Nesityčiokite ir  neniekinkite oponentų.
  2. Neraginkite prievarta keisti Lietuvos Respublikos konstitucinę santvarką;
  3. neskatinkite kėsintis į Lietuvos Respublikos suverenitetą, jos teritorijos vientisumą, politinę nepriklausomybę;
  4. neplatinkite, nepropaguokite ir nereklamuokite pornografijos, seksualinių paslaugų ir lytinių iškrypimų.
  5. nepropaguokite ir nereklamuokite žalingų įpročių ir narkotinių ar psichotropinių medžiagų;
  6. nevartokite necenzūrinių žodžių.
Pažeidus bent vieną iš taisyklių, mes pasiliekame teisę komentarą pašalinti bei komentatoriaus duomenis (vardą, tekstą bei IP adresą) perduoti teisėsaugos institucijoms.

Kaip rašyti komentarus?

Tai labai lengva. Atsidarę žinią, kurią norėtumėte komentuoti, po ja pamatysite mygtuką „komentuoti“. Paspaudus jį atsidarys naujas langas, kur jūs galite palikti komentarą. Pirmasis langelis skirtas vardui, kuriuo pasivadinęs, -usi galėsite komentuoti ir dalyvauti diskusijoje. Čia galite rašyti savo tikrąjį vardą arba bet kokį vardą ar žodį, raidžių arba skaičių kombinaciją, kuri šaus į galvą. Svarbiausia, kad kiti skaitytojai žinotų, kaip į Jus kreiptis, jei norės atsakyti į Jūsų komentarą. Antras langelis skirtas Jūsų elektroninio pašto adresui – jei norite jį nurodyti. Trečiasis langelis tinklalapiui, jeigu jį turite, na, o ketvirtasis – komentarui. Čia galima rašyti patį komentaro tekstą. Rekomenduojame komentare naudoti lietuviškas raides, taip mes visi kartu prisidėsime prie lietuvybės puoselėjimo interneto svetainėje.

Ką daryti, jei noriu skaityti tik komentarus?

Ką daryti, jei jau perskaitėte rašinį anksčiau ir norite pamatyti tik komentarus? Spauskite tiesiai ant raudono skaičiaus, esančio šalia pavadinimo pirmajame puslapyje ir pateksite tiesiai į komentarus.

  • Siųsti draugui

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: