REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kviečiame jaunas šeimas dalyvauti tarptautiniame susitikime „Jaunimas, šeima ir dalyvavimas – Europos ateities ramsčiai“

Susitikimas „Jaunimas, šeima ir dalyvavimas – Europos ateities ramsčiai“, kuris vyks gruodžio 3-10 dienomis Magdeburge, Vokietijoje, suburs apie 150 jaunų žmonių iš 12 skirtingų Europos šalių. Susitikimo tikslas – pasidalinti patirtimi ir diskutuoti apie šeimos ir jaunimo politiką skirtingose Europos Sąjungos šalyse bei pasikeisti vizijomis ir supratimais apie Europos šeimos ir jaunimo politikos ateitį.

Šis susitikimas yra specialiai skirtas jaunoms šeimoms, jauniems tėvams su vaikais (vedusiems arba ne) ir jaunoms poroms. Siekiant sudaryti sąlygas aktyviai dalyvauti susitikime, susitikimo metu bus prižiūrimi ir užimti vaikai (priešmokyklinio amžiaus). Susitikimo dalyviai turėtų būti nuo 18 iki 25 metų amžiaus (įmanoma išimtis, kad vienas partneris būtų vyresnis nei 25 metai).

Visos su dalyvavimu susitikime išlaidos (apgyvendinimas, maitinimas, kelionės išlaidos) bus apmokėtos susitikimo organizatorių (EXCHANgE). Daugiau informacijos apie finansavimą ir kelionės išlaidų kompensavimą bus atsiųsta atrinktiems dalyviams. Dalyvavimo mokestis – 30 eurų (vaikams nemokamas).

Projekto partneris Lietuvoje – Šiaulių rajono kūrybinės raiškos centras. Norintys dalyvauti susitikime turi užpildyti dalyvio paraiškos formą ir nusiųsti ją elektroniniu paštu centro vadovei Romai Albrikienei a.roma@ivinsk.su.lt iki lapkričio 10 dienos.

Paraiškos formą ir platesnį susitikimo aprašymą parsisiųskite čia.

Susitikimas yra Europos jaunimo kampanijos „Visi skirtingi – visi lygūs“ dalis.

Kūrybinės raiškos centro informacija

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: