REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

„Grafų baldai-Kristalo“ treneris Elijus Spulginas: „Tikslai pasiekti“

Po čempioniško sezono kalbiname vieną iš SK „Kristalo“ valdybos narių ir vyriausiąjį „Grafų baldai-Kristalo“ komandos trenerį Elijų Spulginą.

Pakomentuokite RKL sezoną, ar tikslai buvo pasiekti, ko trūko, kad būtumėt žengę toliau?

Tikslai pasiekti. Aukščiau bambos iššokti nepavyko. Pagrindinė priežastis – per trumpas atsarginių suolelis. Sezono pradžioje emigravo Simas Šimaitis ir Vygintas Grigaitis, Ernestas Obrikas gavo traumą. Vidmantas Staponkus apskritai neišsigydė traumos per šį sezoną. Ketvirtfinalio serijoje su KK „Taurage“, komandą buvo išguldęs gripas, sirgo net 4 žaidėjai. Matas Damkus tuo metu buvo su gipsu, o Nerijus Keleras buvo grįžęs tik po traumos.

Keletu žodžių apibūdinkite reguliarujį ŠKL sezoną, jūs jį laimėjote ir iškovojote Reguliaraus sezono taurę.

ŠKL sezone buvo 3 stiprios komandos: „Kalvis“, „Švarūnė“ ir „Grafų baldai-Kristalas“. Ypač sezono pabaigoje sustiprėjo „Švarūnė“, kuri laimėjo trečią vietą, nes pasipildė RKL žaidėjais Tomu Čerkunovu ir Valdemaru Sovastjanovu. Dar dvi komandos buvo šiek tiek silpnesnės:„Solo-Eurogym“ ir „Compensa“.

Priešininkai ketvirtfinalyje ir pusfinalyje buvo gana palankūs, nes nei „Policijos-Žvalguva“, nei „Solo-Eurogym“ nesugebėjo pasipriešinti jūsų komandai. Ar taip ir buvo?

 „Policijos-Žvalguvos“ komanda buvo silpnesne, o su „Solo-Eurogym“ reikėjo pasikauti, ypač antrose rungtynėse.

Finalo rungtynės su „Kalvio“ ekipa, kas buvo gerai, kas blogai?

Prieš pat atkrintamasias į užsienį išvyko Gintaras Kukanauskas ir Benas Andriekus, bet pavyko pasikviesti Mindaugą Norkų. Finalo metu nekamavo nei ligos nei traumos, todėl iškovojom pirmą vietą. Komanda buvo tikrai geroje sportinėje formoje.

Kokie pasikeitimai laukia ŠKL Čempionų komandos po šio sezono žaidėjų tarpe ar trenerių štabe?

Stengsimės išlaikyti komandoje Matą Damkų, Nerijų Kelerą, Dovydą Valentėlį, Mindaugą Lukšą, Mindaugą Kumpį, Gintarą Kukanauską, kalbinsime Mindaugą Norkų.

Stebėsime, kaip seksis Ernestui Obrikui išsigydyti traumą. Aurimui Andrušaičiui dar reikės padirbėti, norint gauti vietą komandoje, o su Aivaru Stalmačenka atsisveikinsime. Julius Ščipokas baigia mokyklą, todėl turbūt ir su juo teks atsisveikinti. Kaip ir kalbėjome, vyriausiuoju treneriu taps Egidijus Morkūnas, asistento vieta bus laisva.

Jūsų komandos po dviejų savaičių laukia „Didžiųjų miestų taurė“, ko tikitės iš šio turnyro?

Priešininkai yra visiškai nežinomi, bandysime kautis su visais, o dėl rezultatų nieko pažadėti negaliu, nes viskas neprognozuojama. Eisim kaip į karą, o kaip bus, matysim. Jeigu žaisim taip, kaip prieš „Kalvį“, tada galime kažko tikėtis.

Kada žadate pradėti ruoštis ateinančiam 2012-2013 metų sezonui?

Rugpjūčio antroje pusėje pradėsime fizinį pasirengimą.

Dėkojame už interviu ir linkime sėkmės Didžiųjų miestų taurėje.

Benediktas Jonuška
www.kristalas.net

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: