REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kaimynų diena Gilaičiuose

„Laimėk kaimyno pasitikėjimą, kai jis skursta,
kad galėtumei drauge su juo džiaugtis jo gerove.
Būk jam ištikimas nelaimės metu,
kad galėtumei su juo dalytis jo paveldu“.

(Biblija. Senasis Testamentas. Siracido knyga)

2017 m. gegužės 26-osios vakare gilaitiškiai rinkosi į tradicinį renginį „Kaip gyveni kaimyne?“. Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Gilaičių filialo kultūros darbuotoja Regina Krikštanavičienė ir Gilaičių bibliotekos bibliotekininkė Rita Bielskienė visus dalyvius pasveikino su palyginti dar nauja švente Lietuvoje – kaimynų diena, o Gilaičiuose organizuojama antrus metus iš eilės. Kužių seniūnijos seniūnė Jolanda Rudavičienė, gyvenanti Gilaičiuose, pasidžiaugė savo nuoširdžiais kaimynais, ir pačia artimiausia kaimyne, Gilaičių bendruomenės pirmininke Irena Šveriene. Moterys prisipažino, kad gyvendamos viena šalia kitos, dažnai gelbsti įvairiuose darbuose, o ką jau kalbėti apie tai, kad reikalui esant, iš kaimynų galima miltų ar druskos pasiskolinti. Bibliotekininkė Rita Bielskienė nepamiršo ir bibliotekos kaimynų, padėkojo  neabejingiems bei pilietiškiems gilaitiškiams už dalyvavimą akcijoje „Tvarkome senąsias Gilaičių kapinaites“, bei apdovanojo rašinėlio-anotacijos konkurso „Knygutė, kurią prisiminsiu ilgai“ nugalėtojus: Gretą Rudžinskaitę, Gerdą Bernotaitę, sesutes Ugnę ir Ligitą Urbietytes, Gustą Bernotą bei Gytį Urbietį. Niekas neabejojo, jog pats maloniausias darbas tą vakarą buvo filmuoti ir fotografuoti renginio dalyvius nauja vaizdo kamera. Ją biblioteka įsigijo vykdydama Lietuvos kultūros tarybos finansuotą projektą „Gilaičių knygos teatro įkūrimas“.

Po įžanginių sveikinimų ir apdovanojimų, šventės dalyviai buvo pakviesti paskanauti gardžia ir kvapnia „Kaimynų sriuba“, o vėliau įsijungti į smagias dainų varžytuves, linksmąsias estafetes, žaidimus. Šventė baigėsi nuotaikinga diskoteka vaikams ir jaunimui.

Rita Bielskienė,
Gilaičių bibliotekos bibliotekininkė

Nuotraukos Gabrielės Srutytės

 

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Rugsėjo mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Rugsėjo mėn.
Filialo darbo valandomis. Kairių filiale Kairių neįgaliųjų bendruomenės draugijos kūrybinių darbų paroda.

Rugsėjo 5 d. – rugsėjo 25 d.
14 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre ( Ventos g. 7A, Kuršėnai ) VšĮ „Dienos centro sutrikusio intelekto asmenims“ darbų parodos atidarymas.
Pirmadieniais – Penktadieniais nuo 8 val. – 18 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre ( Ventos g. 7A, Kuršėnai ) „Dienos centro sutrikusio intelekto asmenims“ darbų paroda.
Šeštadieniais nuo 10 val. – 15 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre ( Ventos g. 7A, Kuršėnai ) „Dienos centro sutrikusio intelekto asmenims“ darbų paroda.

EDUKACINĖ VEIKLA

Rugsėjo mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: