REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Jaunimo savanorystė Šiaulių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (JRD) – Lietuvos biudžetinė įstaiga, kuri įgyvendina valstybės jaunimo politikos tikslus ir priemones, stiprinančias jaunimo motyvaciją ir galimybes įgyti išsilavinimą, gauti darbą ir įsitraukti į aktyvų visuomeninį gyvenimą, dalyvauja sprendžiant jaunimo problemas bei plėtoja neformalų ugdymą ir jaunimo socializacijos procesus. JRD įkurtas 2006 m. rugpjūčio 15 d., pertvarkius Valstybinę jaunimo reikalų tarybą (VJRT) bei perėmus visas jos teises ir funkcijas.

Šiaulių rajono savivaldybės viešoji biblioteka teikia informacines, švietimo ir kultūrines paslaugas, skatina skaitymą ir kūrybiškumą. Mokydama kompiuterinio raštingumo, vykdydama neformaliojo švietimo veiklas, prisideda prie išsilavinusios ir informatyvios žinių visuomenės kūrimo, mažina skaitmeninę bei socialinę atskirtį, sudaro lygiavertes sąlygas naudotis kokybiška informacija ir žiniomis, mokytis visą gyvenimą, tobulėti, prisitaikyti prie nuolat besikeičiančios aplinkos.

Šiaulių rajono savivaldybės viešajai bibliotekai 2019 m. kovo 7 d. suteikta reakreditacija ir įvertinimas, kuriuo veiklos koordinatoriai gali pasiūlyti savanoriams platų spektrą dalyvaujant mobiliame darbe su jaunimu ir organizuojant TAU veiklas. Šią veiklą kuruoja Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinių veiklų koordinatorė ir organizatorė Roberta Rasikienė ir Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėjos pavaduotoja Karolina Jasiukevičiūtė.

Jei norite turiningai praleisti laiką, įgyti naudingos patirties, žinių ir aktyviai dalyvauti bibliotekos veikloje – kviečiame prisijungti ir tapti savanoriu. 2019 metais stosiantys į Lietuvos aukštąsias mokyklas galės gauti 0,25 papildomo balo už ilgalaikę savanorystę.

Kviečiame norinčius savanoriauti susisiekti šiais kontaktais:
Tel. 841 52 37 98 arba el. paštu kultura@biblioteka.w3.lt arba ateiti į artimiausią biblioteką Šiaulių rajone.

Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus informacija

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: