REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Meškuičių bibliotekoje lankėsi vaikų rašytoja, menininkė Ignė Zarambaitė Nuotraukos

2019 m. liepos 10 d. Meškuičių bibliotekoje lankėsi vaikų rašytoja, menininkė Ignė Zarambaitė, kurią į susitikimą su bibliotekos mažaisiais lankytojais pakvietė bibliotekininkė Vilma Briedienė, vykdydama Lietuvos kultūros tarybos ir Šiaulių rajono savivaldybės finansuojamą projektą ,,Skaityk ir veik“.

Rašytoja  pristatė dvi savo naujausias  knygas:  „Elzė ir senojo dvaro paslaptis“ bei „Stebuklingi senelio batai“.   Mažieji bibliotekos skaitytojai  autorės knygų su autografu galėjo laimėti žaismingoje loterijoje –  išpūtę didžiausią muilo burbulą. Ignė  vaikams ne tik rašo knygas, bet  prasitarė  apie savo neįprastus pomėgius:  laisvalaikiu žaidžia futbolą, susimeistrauja baldą ar nusilipdo reljefą ant sienos. O lėlių kūrimas – dar vienas rašytojos pomėgis.  „Svarbiausia kuriant įdėti širdį” – taip knygų  autorė iš Šilutės nuolat  kartojo. Ir iš tiesų, darydama lėles, ji visada pirmiausia nulipdo ir į jų vidų įdeda širdį! i Ir lėlės tampa jaukios, gyvos, su jomis užsimezga šiltas ryšys.  Į susitikimą su meškuitiečiais   Ignė  atsivežė ir savo didžiausią lėlę, knygos ,,Stebuklingi senelio batai“ personažą Enriką. Rašytoja prisipažino, kad savo sukurtoms lėlėms nededa bet kokio vardo – laukia kol jos pačios menamu  žvilgsniu pasakys, kaip jas vadinti.

Ignė Zarambaitė bibliotekai padovanojo  savo naujausią knygą ,,Stebuklingi senelio batai“, pamokė, kaip pasidaryti sau mielus ir sėkmę nešančius kaukučius, o atsisveikindama skaitytojams linkėjo kasdienybėje pastebėti daug  stebuklų ir jais pasidžiaugti!

Vilma Briedienė,
Meškuičių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: