REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Reginos Munienės kūrybinių darbų paroda Kužių bibliotekoje

 

2020 m. vasario 3–29 dienomis Kužių bibliotekoje buvo surengta kužiškės Reginos Munienės rankdarbių paroda „Kūryba – terapija sielai“. Išskirtinio dėmesio sulaukusi paroda nepaliko abejingų. Lankytojai žavėjosi kūrybinių darbų įvairove, atlikimo technika, autorės darbštumu ir kantrybe.
Regina Munienė gimusi Šilutės rajone į Šiaulių kraštą atvyko ir nuolat čia gyvena jau keturis dešimtmečius. Kilusi iš gausios šeimos ji vienintelė buvo linkusi į meną. Nuo mažens mėgo rankdarbius ir piešimą. Baigusi mokyklą, pasirinko meninio gintaro ir metalo apdirbimo studijas Klaipėdoje. Dar vėliau baigė ir ekonomikos mokslus. Baigusi studijas daug metų dirbo apipavidalintoja, dailininke įvairiose įmonėse, organizacijose. Yra tekę gaminti pano iš metalo, įvairius dirbinius iš gintaro. Jos rankų darbo pagamintą metalinį medalį 1982 m. tuometis Šiaulių rajono statybos organizacijos vadovas Romualdas Urbonas 50 metų jubiliejaus proga įteikė Prezidentui Algirdui Brazauskui. Išėjusi į užtarnautą poilsį savo laisvalaikį skiria kūrybai. Kūrybinis spektras labai įvairus: velia paveikslus iš vilnos, gamina įvairius suvenyrus iš lino, popieriaus ir odos, tapo paveikslus-monotipijas, veria vėrinius iš karoliukų. Regina pasakoja, kad dažnai kūrybinės idėjos gimsta bemiegėmis naktimis ar vaikščiojant gamtoje. Būsimiems darbams pirmiausia sukuria eskizą iš kurio vėliau gimsta įvairūs kūriniai. Autorė teigia jog paveikslui iš vilnos sukurti prireikia mėnesio, o kartais ir daugiau. Būdama savikritiška, pamačiusi nors mažiausią klaidą visą darbą išardo ir gamina iš naujo. „Kūrybiniai užsiėmimai man yra tikra atgaiva sielai. Džiaugiuosi, kad mano pėdomis bando žengti vienas iš anūkų…“ savo mintimis dalijasi Regina.

 

 

Nijolė Viktoravičienė,
Kužių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Nuotraukos Robertos Rasikienės

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: