LFF taurėje – pralaimėjimas ir iškritimas

Daugėlių stadione 250 žiūrovų susirinkę penktadienio vakarą stebėjo, kaip FK „Venta“ susitiko su Vilniaus BFA ir pralaimėjo skaudžiu rezultatu – 0:4.

Trys įvarčiai krito dar pirmajame kėlinyje, kuomet 11 minutę pasižymėjo Aurimas Gackas, o 35 ir 38 visas viltis palaidojo Nedas Garbaliauskas. Dar vieną įvartį įmušė vilniečiai 65 minutę, kai pasižymėjo iš 11 metrų baudinio Kiril Ambrusevič.

Gaila, kad šiemet burtai kuršėniškiams ne itin nusisekė ir jau pirmajame etape gautas pajėgus varžovas iš LFF I lygos, kur šiuo metu yra tarp pirmaujančių komandų.