Pasibaigė Šiaulių rajono futbolo pirmenybių I-ojo etapo varžybos

Pasibaigė Šiaulių rajono futbolo pirmenybių I-ojo etapo varžybos. Šiame etape 9 komandos vieno rato sistema aiškinosi kas pateks į pirmąjį ketvertuką (t. y. užims 1-4 vietas), o kasliks už pretendentų į prizininkus nugaros (t. y. užims 5-8 vietas).

Prieš žaidžiant paskutiniojo, 9-ojo rato, varžybas komandos rezgė įvairius taktinius rebusus: Su kuo geriau žaisti pusfinalio poroje? Geriau pralaimėti ar laimėti? Koks įvarčių santykis būtų palankus? ir t. t. ir pan.

„VĮ Kuršėnų miškų urėdijos” komanda aikštelėjenerodė noro nugalėti SK „Kuršėnai” komandą. Rezultatas 14:10 SK „Kuršėnai” naudai.

„Sporto mokyklos-90” komanda nesivėlė į artimetikos labirintus, žaidė kovingai ir laimėjo 12:9 prieš SK Kairiai „Knituvą”.

Kuršėnų „Ekstreem” nepasigailėjo „Bridų-Raudėnų” komandos, 10:4″Ekstreem” naudai.

Lentelės dugne esančios komandos „Verbūnai” ir „Agapao” sužaidė taikiai 9:9.

Aiškinantis kokia komanda kokią vietą užėmėpo I-ojo etapo varžybų – aritmetikos žinių prireikė organizatoriams.

Pralaimėję tik 1 kartą „Sporto mokyklos-90” komanda surinko 21 tašką ir užėmė 1 vietą.

Net 3 komandos surinko po 18 taškų ir užimtas vietas lėmė papildomi, varžybų nuostatuose aptarti rodikliai.

2 vietoje „VĮ Kuršėnų miškų urėdijos” komanda, treti -SK Kairiai „Knituva”, ketvirti – Kuršėnų „Ekstreem”.

Ilgą laiką pretendavusius į finalinį ketvertuką „Bridų-Raudėnų” komandos futbolininkusI-ojo etapo finiše pasivijo SK „Kuršėnai”. Papildomirodikliai lėmė, kad 5 vietą užėmė SK „Kuršėnai”, o šešti – „Bridai-Raudėnai”.

Be intrigų 7 vietoje – Sporto mokykla-92″, 8 vieta – „Verbūnai”, 9 vieta – „Agapao”

2-ojo etapo varžybos, pusfinaliai,vyks2008-03-02 (sekmadienį) Kuršėnų Pavenčių vidurinėje mokykloje.