REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Finale – įspūdingos kautynės ir SK „Kristalo“ triumfas

Praūžė paskutinės 2015/2016 metų varžybos – finalai, po kurių paaiškėjo, kad trečiuoju bandymu pirmąkart istorijoje ŠRVMKL čempionais tapo SK „Kristalas“, antri liko SK „Kužiai“, o trečią vietą iškovojo SK „Kuršėnų senukai“, mažajame finale įveikę Gruzdžių „Gruzdžius“. Po finalo, kaip tampa įprasta, buvo išrinktas ir finalinio ketverto simbolinis penketukas: geriausiu centru išrinktas finale žibėjęs Algirdas Vozgirdas (Gruzdžių „Gruzdžiai“), sunkiuoju kraštu – Karolis Grigalius (SK „Kuršėnų senukai“), lengvuoju kraštu – Marius Jankaitis (Kužių „Kužiai“), o gynėjų grandy triumfavo „Kristalo“ gynėjai Karolis Venclovas ir Gražvydas Mockus.

Beveik du ketvirčius trukusi kova

Pirmoji penktadienio dvikova prasidėjo tarp SK „Kuršėnų senukų“ ir Gruzdžių „Gruzdžių“ dėl trečiosios vietos. Pirmoje pusėje daugiausiai K. Jasočio ir A. Vozgirdo pastangomis, Gruzdžių ekipa prilaikė atstumą ir po pirmojo kėlinuko jie turėjo tik keturių taškų deficitą (20:24), tačiau prieš antro kėlinuko pabaigą ėmė ryškėti SK „Kuršėnų senukų“ pranašumas, savo ruožtu gruzdžiškiams, atsivežusiams menką atsarginių suolelį ėmė vis labiau koją kišti nuovargis, tad prieš ilgąją pertrauką kuršėniškiai įgijo 13 taškų pranašumą (49:36).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė, o „senukai“ pamažu didino pranašumą, kurį kartais sublizgėdami puolime gruzdžiškiai kiek pamažindavo, o visų ovacijų sulaukė tuomet, kai po gražios atakos pakabintą kamuolį virš lanko, įgrūdo A. Vozgirdas.

96:71 – ir „senukai“ į sąskaitą įsirašo dar vieną apdovanojimą, šįkart bronzos.

Pasibaigus rungtynėms SK „Kuršėnų senukų“ vadovas Gediminas Rupšys kalbėjo trumpai: „Svarbiausia yra tai, kad sezoną baigėme pergale, sužaidėme maksimalų rungtynių skaičių, manau, kad ir Gruzdžių komandai tai aukštas pasiekimas ir tai nedaugelis rungtynių, kai nuaidėjus finalinei sirenai visi yra patenkinti. Ačiū dar kartą lygos prezidentui už organizaciją. Iki kitų kartų“, – atsisveikino pasibaigus sezonui G. Rupšys.

Tuo tarpu Gruzdžių „Gruzdžių“ vadovas Aurimas Skėrys „Pirmi du ketvirčiai buvo neblogi, sekėsi neblogai pataikyti, apsiginti. Trečiajame pavargome, nes žaidėme tik šešiese, pradėjome klysti, nepataikyti iš po krepšio, baudų“.

„Noriu pasveikinti „senukų“ komandą, o mes bandysime kitąmet pasiekti pakartoti šių metų rezultatą“, – iškėlė kito sezono tikslus A. Skėrys.

Gruzdžių „Gruzdžiai“ – Kuršėnų „Senukai“ 71:96
(20:24 16:25 20:32 15:15)

Gruzdžių „Gruzdžiai“: A. Vozgirdas 25, K. Jasotis 22
Kuršėnų „Senukai“: O. Medišauskas 22, D. Brazys 22

Akimirkos:

Viliaus Janušausko filmuota video medžiaga:

Trečias kartas nemelavo

Trečiame iš eilės finale dalyvavęs SK „Kristalas“ nuo pat pirmų minučių griebė jautį už ragų ir tai jiems pasiteisino. Įgiję septynių taškų persvarą per pirmą minutę, ją kuršėniškiai išlaikė kone visas rungtynes, nors „Kužiai“ daugiausiai Mariaus Jankaičio ir Dovydo Valentėlio pastangomis visad alsavo varžovams į nugarą, o kelis momentus turėjo progą ir ir pakreipti įvykius sau naudinga linkme, kuomet kelis kartus SK „Kristalas“ už ginčus su teisėjais užsidirbo technines pražangas, o Marius Jankatis sugebėjo įsūdyti per rankas įspūdingą tritaškį su pražanga.

Visgi reikiamu momentu kuršėniškius patempė K. Venclovo ir M. Mikšio metimai, ir likus 30 sekundžių bei persvarai pasiekus 10 taškų, „Kužiai“ jau sveikino varžovus su pelnyta pergale.

Po rungtynių SK „Kristalo“ atstovas spaudai Benediktas Jonuška neslėpė džiaugsmo: „Ką aš galiu pasakyti – pagaliau! Nors ir nedaug kas tikėjo, tačiau trečias kartas finale nemelavo ir tapom čempionais! Po ilgos pertraukos „Kristalo“ komanda galėjo kelti į viršų taurę, o tai mums rajono fronte pavyko po tikrai ilgos pertraukos“.

„Grįžtant prie rungtynių, tai tikiu, kad jos buvo vertos finalo. Žaisti buvo tikrai sunku, nes Kužių komanda gerai subalansuota, susižaidusi, o Jankaičio ir Valentėlio tandemas tikrai sunkiai sulaikomas. Buvo daug įtampos, aistrų, kovos, tačiau palaikėm vienas kitą, atidavėm kiekvienas, ką galėjom, pataikėm svarbius metimus ir laimėjom. Puikiai rungtynėms pasiruošė mūsų treneris Juozas Staponkus, kurio planą pavyko įgyvendinti ir visas rungtynes būti priekyje bei neleisti kužiškiams perimti iniciatyvos“.

„Belieka padėkoti treneriams, vadovams, žaidėjams ir sirgaliams, nes sezonas buvo sunkus, tačiau auksinis. Manau įteikėm puikią dovaną sporto klubui Kristalas, kuris šį sezoną šventė 30-ies metų jubiliejų! KRIS-TA-LAS!“, – aukso medaliu džiaugėsi B. Jonuška.

Tuo tarpu Kužių „Kužių“ vadovas Antanas Kievišas pripažino „Kristalo“ pergalę: „Noriu pasveikinti priešininkus su ne laimėta o iškovota pergale. Pagrindinis peilis mums, manau, buvo neatkovoti kamuoliai po savo krepšiu ,leidom varžovams nemažai taškų sumesti antrais bandymais“.

„Nors visas rungtynes kontroliavo „Kristalas“, buvo keli momentai kada galėjom persilaužti, kadangi to varžovai padaryti neleido, tenka pripažinti, kad šiandien jie buvo stipresni. Paguoda tik tokia, kad čempionai eina ilsėtis o mes tesim kovas toliau. Ačiū komandai, kad po labai sunkaus finalo spėjot atgauti jėgas ir pasiekti solidžią pergalę išvykoje ir tęsti kova dėl LMM lygos mažosios taurės“, – džiaugėsi A. Kievišas.

Kužių „Kužiai“ – Kuršėnų „Kristalas“ 78:88
(19:25 20:21 18:19 21:23)

Kužių „Kužiai“: M. Jankaitis 36, D. Valentėlis 24
Kuršėnų „Kristalas“: M. Mikšys 23, K. Venclovas 19

Akimirkos:

Viliaus Janušausko filmuota video medžiaga:

Turnyrinę lentelę rasite čia.
Rezultatyviausių žaidėjų dešimtuką bei kitų žaidėjų rezultatyvumą rasite čia.

Atkrintamųjų medį rasite čia.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: