REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

ŠRVMKL 9 – ojo sezono startas be staigmenų Nuotraukos

 • benis sako:

  Buvau siandiena paziureti varzybu tarp Ginkunu ir Kuziu, na graziai Kuzius suvyniojo :) idomu tai kad kuziu treneris man primine kairiu treneri, kuris tik skescioaj rankom, bet apie krepsini nenusimano nieko. Turbut stiprioji Kuziu koamndos dalis nuostabus izaidejai :DD Kita vertus Ginkunai sulose labai gerai, saunuoliai vyrai. Si sezona tai kaip matau visiskai kita kuziu komanda.Kaio komentaruose skaiciua, tikrai galejo pavadinima pasikeisti. Nes atejau varzybu ziureti galvodamas kad susitiks senoji kzuiu komanda su gerai pastatyta ginkunu komanda ir bus idomi kova. Bet teko labai nusivilti. Si sezona Kuziai vietoj krepsinio komandos surinko futbolo komanda. Gal sumaise lygas :) Sekmes Ginkunams ;)

  • beni, žinok, nelabai suprantu komandų menkinimo. Kažkaip pamirštat žodį “mėgėjai”, žiūriu, kur lygis įvairus, ir žmonės žaidžia ir savo malonumui, tai gal reiktų apseit be epitetų :)

 • ? sako:

  Tai juk komandu pristatymuose ir buvo akcentuojama, kad visai kita komanda, kartu kaita ir pan. Kam kabinetis?:)

 • Diringa sako:

  Na ka cia galima pasakyti…belieka apgailestauti,kad ir krepsinis ritasi zemyn savo lygiu..suprantama,mazeja zmoniu tuo paciu ir komandu…o ir komentatoriu beveik nelike,kaip Diringos laikais,kurie uzvesdavo karstas diskusijas. Kaip ten bebutu sekmes ir komandoms ir rengejams..

  • Lygos lygis iš metų į metus bangavo :) buvo daugiau komandų, buvo mažiau intrigos ir atvirkščiai :) pernai buvo bene įdomiausias ir lygiausias čempionatas per visą istoriją, tad šiemet sunku tą lygį pasivyti, bet neabejoju, kad tų duobių buvo ir bus, bet intriga visad išliks :)

 • Sajus sako:

  Kada bus 2 turo apzvalga?


Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Parodos

Birželio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 iki 17 val.  
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki birželio 16 d.
Pirmadieniais-penktadieniais
9 – 19 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Nijolės Sitonytės, Gitanos Evseičikaitės ir Simonos Bagdonaitės – Gubinienės paroda „Meno teorija / tekstilė“.

Birželio 19 d.
18 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Gasienės grafikos darbų parodos „Atradimai“ atidarymas. Paroda veiks iki liepos 26 d. Pirmadieniais – šeštadieniais 10 – 19 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Birželio mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salėje aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: