Krepšinio varžybos „Mustango Kalėdos-2017“

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos sporto salėje įvyko tradicinės krepšinio  1 x1 varžybos ,kurias tradiciškai organizavo Kuršėnų  mokinių sporto klubas „Mustangas“. Varžybose dalyvavo visi norintys  Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos  moksleiviai.

5-6 klasių grupėje atkakliausia kova dėl nugalėtojų vardo vyko tarp trijų sportininkų-Oresto Kiūpelio, Kristupo Gedvilo ir Pauliaus Spulgino. Nugalėtoju tapo Paulius, antras Kristupas, trečias Orestas.

7-10 klasių grupėje  nugalėjo Deividas Kazlauskis,  įveikęs visus varžovus.Antrąją vietą užėmė Simonas Lauermann, trečiąją Nojus Mickevičius.

Merginų grupės nugalėtojos-Aistė Spulginaitė, Eglė Ambrožaitė, Domantė Dapšaitė.

Visi dalyviai apdovanoti Kuršėnų mokinių sporto klubo „Mustangas“ atminimo statulėlėmis, medaliais.