Panevėžyje vykusioje Lietuvos imtynių taurėje – trečioji vieta!

Praeitą šeštadienį Panevėžyje vyko  Lietuvos imtynių taurė (suaugusiųjų grupė, 2003 m. g. ir vyresni). Varžybose dalyvavo 8 komandos, tarp jų ir Šiaulių r. komanda, kuri komandinėje įskaitoje užėmė trečią vietą, o ją aplenkė Vilniaus komanda, kuri užėmė pirmąją vietą, bei antra likusi Panevėžio komanda.

Imtynių taurės čempionais tapo Gediminas Aukščionis (63 kg) ir Lukas Vrublevskij (77 kg). Sidabro medalį laimėjo Karlosas Kulinčenko (60 kg) ir Ugnius Spaičys (77 kg). Bronzos medalį iškovojo Nojus Urbonas (65 kg).

Dar vienas čempionatas 🏟️ ir vėl komandinėje tarp didžiųjų miestų. Kvėpuojame vis dar į nugaras vilniečiams :)